Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гіпсокартон, профіль, комплектуючі

Фільтр
Ціна, грн
Виробник
Вид
Тип
Призначення
Товщина, мм
Довжина (мм)
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гіпсокартон та його види.

Гіпсокартонні плити (плити ГКЛ, гіпсокартон) – це узагальнене поняття, яким прийнято позначати листи оздоблювального матеріалу, виготовлені з гіпсу та картону. В залежності від призначення, гіпсокартон буває:

  1. Стіновий (звичайний) гіпсокартон – різновид ГКЛ, що призначений для вирівнювання стін та монтажу простінків. Цей вид гіпсових плит використовується, також, для монтажу складних геометричних конструкцій та, нерідко, для вирівнювання стель. Стандартна товщина стінового гіпсокартону складає 12,5мм. В свою чергу стіновий гіпсокартон можна поділити на декілька підвидів:

- Вогнестійкий. Вогнетривкий гіпсокартон використовують в приміщеннях, де існує підвищена загроза загоряння, або в умовах роботи з підвищеними температурами. Прикладом місця використання вогнестійкого гіпсокартону може бути облицювання каміну або печі.

Вологостійкий гіпсокартон. Даний вид ГКЛ використовується для оздоблення приміщень з підвищеною вологістю (ванна, басейн, балкон та ін.).

Вогневологостійкий ГКЛ. Вид гіпсокартону, який об’єднує якості попередніх двох видів листового ГКЛ.

Арковий. Гіпсокартон, який відрізняється підвищеною гнучкістю і використовується для утворення поверхонь складної геометричної форми.

Акустичний. Матеріал, призначений для створення максимально комфортних акустичних умов. Використовується в приміщеннях з особливими вимогами до звукоізоляції.

Посилений та протизламний. Види листового ГКЛ, яки вирізняються підвищеною міцністю.

  1. Потолочний (полегшений) – гіпсокартон, товщиною 9,5мм. Даний матеріал використовується у місцях, де немає можливості зайвий раз навантажувати несучу поверхню.

Переваги та недоліки використання гіпсокартону.

Гіпсокартон - один з найпопулярніших матеріалів у клієнтів будівельних магазинів м.Полтава. Він широко використовується при виконання ремонтних робіт житлового і нежитлового фонду. Гіпсокартон користується заслуженою популярністю, як у професійних будівельників, так і у приватних забудовників. Його популярність обумовлена наявністю цілого ряду переваг, а саме:

  • Простота обробки матеріалу.
  • Висока швидкість виконання робіт.
  • Можливість монтажу конструкцій складної геометричної форми.
  • Правильність геометричної форми листа та рівність площини поверхні.
  • Екологічна безпечність матеріалу.
  • Довговічність.
  • Низька ціна гіпсокартонних конструкцій.
  • Високі показники звукоізоляційних та теплоізоляційних якостей.
  • Можливість прихованого монтажу комунікацій.
  • Не горючий матеріал.

До недоліків оздоблення стін за допомогою ГКЛ слід віднести:

- менша механічна міцність у порівнянні з класичними стіновими матеріалами та можливість деформації матеріалу під впливом вологи.

Існує декілька способів монтажу гіпсокартону – це клейовий та каркасний.

При клейовому способі монтажу плит гіпсокартону використовується спеціальний гіпсовий клей, за допомогою якою листи приклеюються до поверхні, що вирівнюється. У такий спосіб гіпсокартоном можна вирівняти будь-яку мінеральну поверхню (цегла, газоблок, камінь та ін.). Слід зверну_увагу на той факт, що «мокрий» спосіб вирівнювання стін раціонально використовувати при відносно невеликій нерівності поверхні. Якщо, поверхня має значні нерівності, слід використовувати каркасний метод – спосіб, при якому гіпсокартон прикріплюється до заздалегідь підготованого каркасу, змонтованого зі спеціального профілю.

Профіль для гіпсокартону та його різновиди:

Профіль UD – «стартовий» профіль, шириною 27мм, що використовується при монтажу каркасу для вирівнювання стін та стель.

Профіль CD – основний несучий профіль, використовується для створення каркасу разом з профілем UD. Стандартна ширина складає 60мм.

Профіль UW – направляючий профіль, призначений для виготовлення каркасів простінків. Виготовляється у трьох основних розмірах: 50, 75 та 100мм, що в кінцевому рахунку впливає на товщину простінка.

Профіль CW – несучий профіль для каркасів простінків. Використовується разом з профілем UW відповідної ширини.

При виборі профілю для гіпсокартону слід враховувати його товщину, оскільки від товщини профілю напряму буде залежати міцність каркасу.

Де можна купити гіпсокартон у Полтаві з доставкою?

Оскільки гіпсокартон відноситься до великогабаритного виду товару, який складно транспортувати самостійно, логічним рішенням є замовити гіпсокартон у будівельному магазині з доставкою. Наприклад, інтернет-магазин СтройМайстер пропонує швидку доставку гіпсокартону до Вашої оселі без передоплати за найнижчою ціною. Для цього необхідно лише зробити замовлення на сайті магазину, або по контактному телефону: (050)257-12-34 або (067)134-15-10.

Вгору