Договір купівлі-продажу (оферта)

Інтернет-магазин «www.stroymaster.poltava.ua» здійснює свою діяльність у відповідності до чинного законодавства і являється торговим майданчиком ФОП Пищита Віталій Андрійович (ІПН 3012009335). Покупець, який натискає в інтернет-магазині «www.stroymaster.poltava.ua» кнопку «Купить» (в корзину) и кнопку «Отправить заказ», у відповідності до чинного законодавства України, бере до виконання умови договору, викладені нижче:

1. Даний договір визначає особливості купівлі-продажу товарів на сайті «www.stroymaster.poltava.ua» і застосовується до будь-якого товару, що пропонується до продажу (купівлі) інтернет-магазином «www.stroymaster.poltava.ua».

2. Текст даного договору являється публічною офертою і діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину «www.stroymaster.poltava.ua», що мають намір, бажання і можливості придбати товари за допомогою даного інтернет-магазину.

3. Відвідувач інтернет-магазину «www.stroymaster.poltava.ua» вважається таким, що прийняв умови вказаного договору якщо нажав кнопки «Купить» (в корзину) та кнопку «Отправить заказ», та згоден придбати товар в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на сайті магазину «www.stroymaster.poltava.ua», і згоден з умовами оплати і доставки товару.

4. Якщо покупець укладає договір шляхом розміщення замовлення на сайті інтернет-магазину «www.stroymaster.poltava.ua», то продавець не пізніше третього дня зобов’язаний підтвердити його отримання шляхом надсилання електронного листа, на адресу яка зазначена покупцем під час оформлення замовлення або за допомогою телефонного зв’язку за номером, який вказаний покупцем під час оформлення замовлення.

5. Моментом вчинення правочину є передача товару продавцем покупцю, або компанії перевізнику.

6. Права та обов'язки сторін.

6.1. Продавець (інтернет-магазин «www.stroymaster.poltava.ua») зобов'язується:- сформувати замовлення, яке зроблене покупцем; - повідомити покупця про строки доставки замовлення . Інформування покупця про строки формування замовлення і строки доставки здійснюється через засоби телефонного зв’язку або шляхом надсилання листа на електронну адресу покупця, які він залишає під час замовлення на сайті інтернет-магазину «www.stroymaster.poltava.ua»;- доставити товари замовлені Покупцем на вказану при оформленні або за допомогою засобів телефонного зв’язку адресу Покупця (доставка здійснюється до під´їзду будинку), або до пункту прийому компанії перевізника

6.2. Продавець має право:

6.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою «www.stroymaster.poltava.ua».

6.2.2. Продавець має право відмовити у виконанні замовлення у випадку: відсутності товару, відсутності товару у необхідній кількості, неможливості доставки замовлення на вказану Покупцем адресу та (або) у бажаний для Покупця строк.

6.3 Покупець зобов'язується:

6.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх сторінках-сайту «www.stroymaster.poltava.ua».

6.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого Товару.

7. Гарантія.На всі товари, які розміщені на сайті інтернет-магазину «www.stroymaster.poltava.ua» поширюється гарантія, яка визначена Законом України «Про захист прав споживачів».

8.Доставка товару.

8.1 Покупець отримує Товар допомогою служби доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання зазначений на сторінці http://www.stroymaster.poltava.ua/ru-31319tr/3-dostavka-i-oplata

8.2 Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Перевізнику самостійно, в момент доставки товару. Точна вартість доставки визначається Перевізником і озвучується представником компанії при доставці товару Покупцеві. Вартість доставки включає в себе тариф за перевезення згідно поточного прайсу перевізника.

9. Покупець отримує товарний чек в момент вчинення правочину.

10. У разі пошкодження або псування товару під час доставки, на підставі Акту бою, форма якого надається Перевізником, та підписаного Покупцем, інтернет-магазин «www.stroymaster.poltava.ua» повертає вартість замовлення Покупцеві або (за наявності на складі) надсилає той же асортимент товару в тій же кількості.

11. Підтверджуючи реєстрацію на сайті http://www.stroymaster.poltava.ua, або натискаючи кнопку «Отправить заказ» Покупець дає згоду на використання, зберігання та обробку персональних даних, передачу персональних даних третім особам, в тому числі і за межами території України, без зміни мети надання персональних даних та вчинення інших дій згідно Закону України "Про захист персональних даних".

12. Покупець погоджується з отриманням матеріалів рекламного характеру про акції, розпродажі, маркетингові програми і та ін., що проходять в інтернет-магазині «www.stroymaster.poltava.ua» засобами комунікації, як то електронною поштою, мобільним зв'язком, в тому числі на контактні дані, зазначені Покупцем в його профілі на сайті

13. Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

14. Даний договір діє з моменту оформлення замовлення покупцем та натисканням кнопки «Отправить заказ» до повного виконання сторонами свої зобов’язань взятих за цим договором.

 

MDE5OGN